מספרים עלינו

/מספרים עלינו
מספרים עלינו2017-09-06T13:09:12+03:00

סיפורי מטופלים

תמונה של ילד ובת

סיפור של ילד עם טיפול הומאופתי בהפרעת קשב – מאיה

שמי מיה אשמח לשתף אתכם בנושא הטיפול ההומאופתי:

אני אמא לילד שהיה אימפולסיבי עם קשיי למידה ילד שלא יכל לסבול פתקית של בגד או תחתון ילד שהיה קשה לו להיות בחברה מבלי לסיים באלימות..

לאחר לחץ של מערכת החינוך לריטלין בדקתי וחיפשתי משהו חלופי לפני שאני נכנעת למערכת ונותנת ריטלין, נחשפתי לטיפול הומאופתי ושם לאחר אבחון ורקיחה של רמדי מתאים הילד עבר מהפך הרווחתי ילד חדש היה שיפור ניכר בתהליך קצר יחסית!!

ממליצה בחום לנסות לפני שפונים לכדורים כימיים כלשהם.

אפשר רק להרוויח את הבריאות של הילדים שלנו.

הפרעות קשב

הפרעת קשב וריכוז – “סיפורו של ילד” מאת: אסנת ומאיר טולידאנו

אלון בני בן השמונה אובחן עי רופא נוירולוג ילדים כבעל ADHD הפרעת קשב וריכוז. הומלץ להתחיל בטיפול בריטלין. לפני התחלת הטיפול התרופתי החלטתי לפנות אלייך להתייעצות.

לאחר מספר שיחות שלך עם אלון ובירור הקשיים כמו התארגנות בכיתה ושמירה על ריכוז, טופל אלון עי תרופה הומאופתית.

כשבוע עד עשרה ימים ממתן הטיפול התקשרה מחנכת הכיתה לשאול אותנו ההורים אם אלון מטופל, מכיון שחל שיפור ניכר ביכולת ההתארגנות בשקט ובריכוז של אלון.

גם בבית הורגש שינוי משמעותי לטובה והטיפול בריטלין נדחה.

כלבים מספרים על הומאופתיה

“כלבים מספרים על הומאופתיה” מאת: לימור ירון

המקרה השני אירע לפני חצי שנה לערך, כאשר נואשנו מהטיפולים האנטיביוטיים בדלקת האוזניים של הכלבה שלנו. כדורים מסוגים שונים, זריקות, דבר לא הואיל.

פנינו אל בלה, סיפרנו לה על המקרה, ענינו על כל השאלות ולמרבה ההפתעה הטיפול ההומאופתי עזר והדלקת חלפה. מאז ועד יום הטיפול שלנו בכלבה הוא הומאופתי בלבד.

בשנים האחרונות אני פונה אל בלה, מתייעצת איתה ומקבלת ממנה טיפול עבורי ועבור בני משפחתי בכל בעיה רפואית אשר מתעוררת.

חשוב לי לציין כי העובדה שלבלה יש רקע מקצועי בתחום הרפואה הקונבנציונלית תורמת רבות למקצועיותה ולאחריות אשר היא מגלה בעת מתן טיפול. בלה לא תטפל במטופל בכל מקרה, לנגד עיניה עומדים שיקולים מקצועיים בלבד.

פצע תמים על הלשון

“פצע תמים על הלשון”, מאת: לימור ירון

כאשר הייתה בתי בת 10, התפתח לה פצע על קצה הלשון, הפצע הציק, גירד, דימם ונראה מאוד לא טוב במשך כמה חודשים. פנינו לרופאת המשפחה, ממנה הופנינו לבדיקת דם שלא העלתה דבר, משם לרופאת שיניים וממנה לכירורג פה ולסת. הכירורג היה נחוש בדעתו שיש לבצע ביופסיה ושבגלל שהפצע בסביבה לחה ההחלמה ממש קשה עד בלתי אפשרית. הרעיון של הרדמה של הלשון וכל הכרוך בכך הרתיע אותי מאוד ופניתי אל בלה.

בלה שאלה אותי ואת בתי שאלות רבות והתאימה לה תרופה, תוך ימים בודדים חלה הטבה משמעותית במצבה. זמן קצר לאחר תחילת הטיפול נסענו לחו”ל לחודש ימים, בלה ציידה אותנו בכל הדרוש והיינו איתה בקשר טלפוני גם מארה”ב.

כעבור מספר חודשי טיפול הפצע חלף, עד היום בחלוף למעלה מחמש שנים, במצבי חולי רגילים למיניהם מתחיל גירוד קל בקצה הלשון אך זה חולף כעבור מספר שעות. אין ספק שבעזרת בלה נחסך מבתי טיפול כירורגי מיותר.

ניתוח שקדים, באמת צריך

“ניתוח שקדים, באמת צריך”, מאת: איילת הליבני

לפני מספר חודשים בעת בה הייתי במצוקה גדולה, פניתי לטיפול אצל בלה טופז. במשך 4 פעמים רצופות בתוך מס’ חודשים החל מלפני כשנה, התפתח לי בגרון אבצס מוגלתי אשר בכל אחת מהפעמים בו נוצר, הביא לאשפוז בבית חולים שכלל טיפול אנטיביוטי מאסיבי תוך ורידי משך מספר ימים.

על אף הטיפול האניטביוטי, חזר האבצס שוב ושוב וההמלצה של הרופאים והתייעצתי עם מיטב המומחים בארץ החל ממומחי אף אוזן גרון וכלה בזיהומולוג מומחה, הייתה אחת וחד משמעית – ניתוח להוצאת השקדים, אשר אף הוא אינו יכול להבטיח באופן מוחלט, כי האבצסים לא יחזרו.

בשלב האחרון אף קיבלתי זריקה בישבן של אנטיביוטיקה שהייתה אמורה “להגן” עליי מפני הופעת אבצס למשך מספר שבועות עד שאתייצב לניתוח. כבר עשיתי את כל הסידורים לקראת ניתוח אך בניסיון לחמוק מכך פניתי למומחה ברפואה סינית. לאחר 3 שבועות של טיפול אצל אותו מומחה הופיע אבצס שוב והייתי מיואשת לגמרי. הרופאים הקונבנציונליים ציינו כולם כי אבצסים אלה מסכני חיים ומחייבים הוצאת השקדים.

בשלב זה הגעתי לבלה אשר החלה לטפל בי. מאז תחילת הטיפול אצל בלה לא חזר האבצס, למעט באפיזודות מוחלשות, שהן חלק מהטיפול והתהליך שהגוף עושה לריפוי עצמי שלו, אשר חלפו ללא טיפול אניטיביוטי וממילא ללא אשפוז. מזה מספר חודשים אני בריאה, תודה לאל ומבחינתי העניין מאחורי, בלי ניתוח ועם מערכת חיסונית מצוינת שחוזקה באמצעות הטיפול.

אסטמה של העור

“אסטמה של העור”, מאת: איילת הליבני

בני בן השנתיים אובחן כסובל מ”אטופיק דרמטיטיס”, הוא גירד את העיניים בלי הרף, ואת הגוף, בכל המקומות בהם התגלו כתמים/ נגעים, בעיקר בפרקי הגוף. הילד היה אלרגי וסבל נורא.

בשום שלב ועל אף שלצורכי אבחון המשכתי לקחת אותו לרופא “רגיל”, לא התפתיתי למרוח לו משחה סטרואידית שזו בעצם ההמלצה היחידה שיש לרפואה הרגילה לתת, שאינה ממש עוזרת כי הנגעים חוזרים.

בני קיבל טיפול הומאפוטי והיום, כ- 5 חודשים מאז שהחל, הוא פשוט “נקי” לא סובל והתופעה נעלמה כמעט לחלוטין.

גם אפיזודה של דלקת אוזניים חריפה שהרופא סבר (מדובר אגב ברופא מצוין שאינו ממהר לתת תרופות), שחובה לתת אנטיביוטיקה ומיד, טופלה על ידי בלה בתרופה הומאופטית בשילוב של מי מלח לאף מספר רב של פעמים ולאחר 24 שעות כאשר הרופא בדק שוב את אוזניו של בני, הוא קבע שאין צורך בטיפול אנטיביוטי. נכון להיום בני לא קיבל טיפול אנטיביוטי אף פעם ואני מקווה ובטוחה שבעזרתה של בלה גם לא יקבל.

אני ממליצה מאוד מאוד על הטיפול ההומאופטי בכלל ועל בלה כמטפלת בפרט, שמטפלת במסירות באחריות ובקפדנות בכל מקרה ומקרה לגביו פניתי אליה, נתקלתי בעבר במטפלים אחרים ואף אחד מהם לא היה מסור ורציני בקשר לטיפול כמוה והתוצאות מדברות בעד עצמן.

מחלה

המלצה – יפעת

לפני כשנתיים הגעתי לבלה במצב גופני ירוד מאוד. בלי אמונה רבה בהומאפטיה אבל עם תקווה מאוד גדולה להבריא.
הגעתי עם מחלת מעיים דלקתית (קרהון) ומערכת חיסונית כל כך חלשה שנדבקתי מכל מחלה בסביבה. תוך כחודשיים הרגשתי הטבה ראשונית, לאט לאט נעלמו כל התופעות שמהם סבלתי ואחרי שנה החלטתי לוותר על הטיפול התרופתי לקרהון. (טיפול תרופתי שפוגע במערכת החיסונית) בעקבות הטיפול חזרו אלי האנרגיות והתחלתי להתאמן ולשים לב לתזונה שלי. מאז כל משפחתי מטופלת בהומאופטיה.

ממליצה בחום לכל מי שמתלבט לתת צ’אנס. בלה קשובה, קולטת מהר וגם בין השורות, מקצועית מאוד ומצליחה להתאים את הטיפול המדוייק לכל אחד. תודה לחברה שהמליצה לי על בלה ותודה לבלה על השיפור המשמעותי באיכות החיים של כולנו.

דיכאון

המלצה – מאת יובל

כשהגעתי לבלה סבלתי מכאבי ראש ודיכאון, לא האמנתי שהטיפול יכול לעזור. אפילו די התנגדתי. אמא שלי שיכנעה אותי שאין לי מה להפסיד והסכמתי לתת לזה צ’אנס.

השיחה עם בלה כללה כל מיני שאלות שלא הבנתי איך הן קשורות, היא הסבירה שככה היא לומדת להכיר אותי. שבוע אח”כ התחלתי לקחת את הרמדי ולא ממש הרגשתי שזה עוזר.

אחרי משהו כמו 10 שבועות נגמר לי הרמדי ורק אז קלטתי שזה באמת עוזר לי וביקשתי להמשיך עם הטיפול. היום אני מסביר לכל מי ששואל שלא צריך “להאמין” בזה. זה פשוט עובד!

המלצה מכל הלב

המלצה מכל הלב – ורד ברנע

הגעתי לבלה לפני כ 11 שנה. לאחר שלבתי בת ה 4.5 (אז) היו דלקות אוזניים חוזרות ונישנות. היא קיבלה במשך שנה 7 פעמים אנטיביוטיקה! כל כניסה לבריכה לוותה בפחד שמא דלקות האוזניים יופיעו שוב.
בלה הקשיבה לה, לנו והמליצה על טיפול הומאופתי. הטיפול עזר כמו מטה קסם. דלקות האוזניים נעלמו כלא היו כלל. כולל כניסה לבריכה / ים וכו’.
בנוסף, לילדה היו קשיי נשימה, לאחר התייעצות ומפגשים עם בלה, הומלצה תאופה הומאופתית לקשיי נשימה. התרופה עוזרת ומקלה מיד כשלוקחים אותה. בהנחייתה של בלה המשיכה את הטיפול ההומאופתי, בכל פעם שהיה התקף של קוצר נשימה.

בהמשך לביתי השנייה היו פצעים על העור. האבחנה של הרופא היתה וירוס של העור. הוירוס בא לידי ביטוי בפצעונים קטנים ומגרדים בעיקר ברגליים. קיבלנו משחה ו”לק” אשר לא עזרו כלל… לאחר התיעצות ושיחה עם בלה, היא קיבלה רמדי אשר בהתחלה צימצה את הפצעים ובסופו של דבר העלימה אותם לגמריי.

בהמשך גם בני וגם אני הגענו לייעוץ אצל בלה בעקבות קשיי נשימה וכאבי ראש.
כיום בלה היא המורה הרוחנית של המשפחה! אנו מתייעצים איתה כמעט בכל בעיה רפואית (פיזית ומנטלית). בכל בעיה אנו נתקלים באוזן קשבת וברצון לעזור. לשמחתנו, התרופות ההואופתיות עוזרות ומשפרות את איכות חיינו עד מאוד! ממליצה בפרט על בלה, הטיפול המסור והרפואה ההומאופתית בכלל.

 
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
צרו עמנו קשר
השאירו פרטיכם ונציג יחזור אליכם