בעיות עור

//בעיות עור
בעיות עור2017-10-30T20:40:04+02:00

קצת על בעיות עור

הפילוסופיה ההומאופתית מקטרגת את האיברים בגוף לפי רמת החשיבות שלהם. מאיברים שיש לנו אותם אחד כמו: לב, ראש – לשניים כמו: ריאות, כליות, עד לאיבר שיש לנו אותו הכי הרבה והוא הכי פחות חשוב והוא העור.

בתהליכי ניקוי נראה בד”כ החמרה על העור או גם זיעה. מכיוון שהגוף נוטה להוציא את הבעיות החוצה ממנו לאיברים הפחות חיוניים. כך הגוף שלנו שומר עלינו.

אצל תינוקות נוכל לראות יפה מאד את התפרחות והפריחות שיוצאות חדשות לבקרים גם כמחלות הילדות המפרסמות שמתרגלות את מערכת החיסון שלנו וגם כתגובה הילדים, מוציאים הרבה מאד דברים החוצה על העור כדי להגן על האיברים החיוניים.

פגימה בתהליך

במשך השנים בעקבות השימושים בתרופות אנטיביוטיקות, תרופות מורידות חום, אנחנו פוגמים בתהליך חשוב זה ואז נראה מחלות פנימיות יותר ופחות תפרחות חולפות.. הרבה פעמים העור מספר לנו על הפנימיות של האדם בהומאופתיה הדגש הוא על ריפוי מן השורש הכוונה היא למצוא את השורש לבעיה לטפל בו ואז לאט לאט הבעיה העורית תחלוף ותעלם.

אין בהומאופתיה טיפול בבעיות עור באמצעות משחות כלשהן או סטרואידים כי המטרה היא ריפוי ולא דיכוי רגעי של הבעיה. יש לזכור שהטבע חכם מאתנו ואם נדכא את הבעיה העורית הגוף ייצר בעיה קשה ממנה.

לדוגמה

מקרה של ילד שהגיע אלי עם בעיית עור מסביב לעיניים ואלרגיות קשות לאור – בתהליך התשאול ההומאופטי הגעתי למסקנה שכל הבעיה החלה לאחר שכלבתו האהובה של הילד נדרסה והוא שהיה קשור אליה בכל ליבו לא הצליח לבכות ול״עבד״ את תהליך עזיבתה את העולם.

אחרי הטיפול ברמדי ההומאופטית, שטיפלה בתהליך האובדן לאט לאט הבעיה העורית סביב העיניים נפתרה, אבל עוד תחומים בחייו השתנו לבלי היכר.

מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם!

 
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
צרו עמנו קשר
השאירו פרטיכם ונציג יחזור אליכם