שאלות ותשובות

/שאלות ותשובות
שאלות ותשובות2017-06-29T15:02:57+03:00

שאלות נפוצות ותשובות

משך הזמן לריפוי הומאופתי מאד משתנה ממטופל למטופל והוא תלוי בגורמים שונים כמו גיל, פתולוגיה, טיפולים שניתנו לפני וכוח החיות האישי שיש לאותו מטופל.

לפעמים קורה שישנה החמרה הומאופתית כחלק מתהליך הריפוי, אשר המטופל אמור לחוות כחלק מתהליך נקיון הגוף. אולם, החמרה זו כמעט אינה מורגשת, אם בכלל.

הפגישה הראשונה של התישאול אורכת בין שעה לשעתים, תלוי במיקרה. לרוב, אצל ילדים, התשאול קצר יותר. במיפגש הראשון אני למדה על המטופל ומה עלי לרפא במקרה שלו. לאחר שמיעת המקרה אני נותנת תרופה הנילקחת במשך 10 ימים לאחריהם, המטופל נדרש לדווח על מצבו.

לאחר שישה שבועות מתקיים מפגש נוסף, ותשאול נוסף לגבי ההרגשה, מצב רמת האנרגיה והמצב הנפשי. בהתאם למצב, נקבע המשך טיפול. במהלך הזמן, בתקופת הטיפול, ובין פגישה לפגישה, יש אפשרות לקיים קשר טלפוני או בדואר אלקטרוני יומי על מנת לעדכן ולהתעדכן במצב המטופל.

בוודאי שלא. אין זה אחראי להפסיק טיפול תרופתי. על מנת לעשות זאת, עלינו להיווכח במשך תקופה רצופה בהטבה ואז בתיאום עם הרופא המטפל, ניתן לשקול נקודתית, הפסקה של טיפול תרופתי.

אכן כן. הומאופתיה יכולה במיקרים מסוימים לרפא אנשים או להקל עליהם. אולם, עלינו לזכור שאין הומאופתיה קלאסית מטפלת במחלות קשות מהסוג המצוין לעיל בקרב אנשים.

רפואת האלוהים היא ההומיאופתיה.כמובן שבתנ”ך אין היא נקראת הומיאופתיה.

היא מכונה “דומה בדומה”.

כתבים רבניים וקבליים מצביעים על כך שההומאופתיה פועלת כדרך רוחנית עתיקה לריפוי,שמטרתה לרפא אנשים מבחינה רוחנית .

באורגון הרי הוא התנ”ך של ההומיאופתיה בפרקים 9,10,11,13,16 כתוב :”הכוח החיוני הינו כוח רוחי (spirit like force) דינמיס המחייה את הגוף החומרי …..”

כוח חיוני זה הוא כוח רוחני המחייה את האורגניזם (The vital force is a spiritual force animating and controlling the organism)

כוח חיוני ויטלי זה אינו מדיד ואף איננו אנרגיה,הוא כוח רוחני אשר בפועלו באופן בריא ונכון,אומר הנאמן,מאפשר לנו להגשים את המטרה הגבוהה של קיומנו .

כלומר הנאמן מציג תפיסה רוחנית האומרת שאנו כאן למשהוא גדול יותר מעל קיום יומיומי של אכול ,עבוד ומות.

כאשר הומאופתיה קלאסית מבוצעת באופן נכון,היא משחררת את האדם מהדברים שמעכבים אותו מלחוות בחופשיות את מה שנידרש להגיע למצבי מודעות גבוהים יותר של עצמו ,מלהגשים את הפוטנציאל הגבוה של קיומנו

רמדיס הומאופתיות עשויות מחומר שעבר כל כך הרבה דילולים וניעורים עד שלא נשארת בו אפילו מולקולה אחת של החומר המקורי .

מי שסיים בית ספר לרפואה ובוחן כל דבר מנקודת מבט ניוטונית -כלומר שהכול מדיד ….בבואו למדוד רמדי הומיאופתית אינו מוצא בה דבר שניתן למדוד ומכאן נובעת הרתיעה מהומיאופתיה ….אולם המרפא השמאני מבין כי מאחורי כל חומר נמצאת הרוח ,ולכן לאחר הדילול והסרת החומר (באמצעות ניעור) מה שנישאר הוא הכוח המחייה הרוחי של אותו החמור.

כוח רוחי זה הוא שמורה לחומר איך לסדר את המולקולות שבו ,איך להיות מה שהוא .

הכוח הויטלי אף מורה לחומר איך להיות אותו סוג מסוים של פרח,אבן,ואפילו רעל.

רק כוח רוחני יכול לפעול על כוח רוחני.

כל התחושות הלא נעימות, המחלות שאנשים מתנסים בהם, הן תוצאה של הידלדלות מאגרי הרוח וכתוצאה מהחלשות זו של הרוח ,כוחות עוינים לחיים, ישויות ומחלות רוחניות מנסות לתקוף אותנו.

הנאמן מסביר בפרוש כי כל ההשפעות שמתקיפות את הכוח הויטלי (שהוא כוח חיוני) הן השפעות רוחניות, הן אינן באות בצורת חומר.

כלומר הן אינן בקטריות או וירוסים שמתיישבים בגוף לאחר שהחלה היחלשותו הרוחנית.

מכיוון שהמחלה איננה מתחילה כהידרדרות פיסית אלא כהידרדרות רוחנית כך צריך גם הריפוי להיות.

 
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
צרו עמנו קשר
השאירו פרטיכם ונציג יחזור אליכם